SU 76 /Answer /

Części do konwersji, stare edycje modeli w 1-24(25) / Accessories, conversion parts, old model editions at 1-24(25) / Teilen fuer die Konversion des Modellen, Die alte Ausgabe des Modellen im 1-24(25) Massstab

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

SU 76 /Answer /

Post autor: PITERPANZER » 21 czerwca 2007, 21:45

Jakiś czas temu ukazała się zapowiedź rosyjskiego działa pancernego SU76,zwanego potocznie suczką.
Model ma przedstawiać wersję z zamkniętym przedziałem bojowym.
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

Awatar użytkownika
Kwiatek
Czołgista / Tankman
Kontakt:

Post autor: Kwiatek » 21 czerwca 2007, 21:59

Wydaje się, że Su-76 ma jedną zasadniczą przewagę nad niedawno wydanym Su-100. Otóż będzie z tego co widzę na okładce w "standardowym" malowaniu. SU-100 z tego co przeglądałem zeszyt w sklepie modelarskim nie wygląda źle w kamuflażu zimowym [ba, myślę, że prezentuje się lepiej aniżeli T-40 z Orlika], ale po co wydawca zrobił na pancerzu "atrapy" jakichś drzewek?! To wygląda paskudnie, nienaturalnie i w końcowym rozrachunku psuje cały efekt.

Dobrze, że mam Su-100 z Małego Modelarza... z tego modelu będę mógł wycisnąć coś więcej i nie czekają mnie dylematy typu malować czy nie. Trzeba będzie, bo innego wyjścia po prostu nie ma, a z tej okazji trzeba poczekać na wzrost własnych umiejętności, aby postarać się o ciekawy i dobrze zwaloryzowany model. W Końcu malowanie pozwala na niebywałą swobodę w sklejaniu.
Ukończone: T-40
Robione: T-26, Przodek
Planowane: także na "T", także radzieckie

Awatar użytkownika
Mariusz Kita
Czołgista / Tankman

Post autor: Mariusz Kita » 22 czerwca 2007, 14:31

W kwesti formalnej.Answer wydał nie SU-100 tylko SU-122.A oba modele ( SU-76 i SU-122 ) dzisiaj do mnie dotarły i wstępne oględziny są w miarę zadowalające.W miarę,bo gąski są z pasków i będę musiał zrobić ogniwa od podstaw.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości na rynku modelarskim, akcesoria dodatkowe / Fresh unpacked / Frisch ausgepackt, Neuheiten”