Nowa wersja forum-nowe możliwości-oczekiwania-Wasze uwagi

Masz problem z zarejestrowaniem się do FORUM /
Registration problem - send us e-mail when you have problem / Mit der Registierung Problemen

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Nowa wersja forum-nowe możliwości-oczekiwania-Wasze uwagi

Post autor: PITERPANZER » 06 kwietnia 2007, 16:23

Witajcie po krótkiej przerwie spowodowanej zmianą wersji forum.
Dzięki zdolnościom i pracowitości Adama -MrL wszystkie bazy danych zostały przeniesione bez konieczności ponownej rejestracji i bez ręcznych przenosin postów,jak to miało miejsce kiedyś.Teraz jeszcze pora na doszlifowanie ustawień ,których jest aż za dużo.
Dlatego też zwracam się do Was z prośbą o posprawdzanie Waszych profili,avatarków,ewentualne dodanie nr gg,skypa i innych danych.
Chciałbym i proszę o maksymalne uzupełnianie pól,jesteśmy forum o dość niszowym zakresie ,dane do kontaktu można ustawić jako widoczne tylko dla osób zarejestrowanych .Konieczne ,acz nadal tak jak inne pozostawione bez obowiązku będzie miejsce zamieszkania.Proszę o dodaniu po miejscowości końcówki .PL i z góry za zrozumienie Wam dziękuję.

Proszę też o krótkie i rzeczowe uwagi na temat ewentualnych zmian konfiguracji.Mam nadzieję ,że wkrótce osiągniemy optymalne ustawienia.Polskie znaki działają we wszystkich konfiguracjach,dlatego też proszę o bezwzględne używanie ogonków,tak aby Moderatorów nie zamęczyć korygowaniem błędów.
To tyle na szybko i zapraszam do zabawy,mam nadzieję ,że ta wersja przyspozy wam wiele radości z użytkowania.

Z pancernymi pozdrowieniami z Dowództwa Piter
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2008, 12:52 przez PITERPANZER, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

Awatar użytkownika
Mariusz Kita
Czołgista / Tankman

Post autor: Mariusz Kita » 07 kwietnia 2007, 16:31

Witam
Nie wiem gdzie tkwi błąd,ale muszę logować się ręcznie przy każdej wizycie na Forum,mimo zaznaczenia automatycznego logowania.A poza tym nowa wersja forum jest świetna.
Pozdrowienia Mariusz

MARIUSZ
Czołgista / Tankman

Post autor: MARIUSZ » 09 kwietnia 2007, 19:36

Mnie się podoba nowa forma , poza jednym szczegółem:
Czasami otwiera się strona tak szeroka , że trzeba znacznie przesuwać ją w poziomie , aby wszystko przeczytać...
Pozdrawiam wszystkich!

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 09 kwietnia 2007, 19:37

Mam ten sam problem w domu i zgłaszałem go Adamowi,ale co ciekawe u mojej Bratowej mieści się na ekranie.
Obrazek

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Re: Nowa wersja forum-nowe możliwości-oczekiwania-Wasze uwagi

Post autor: PITERPANZER » 17 lipca 2018, 21:24

Od wczoraj za namową i wysiłkiem Adama(MRL) Forum pracuje na nowym silniku.
Adam dopracowuje jeszcze najlepsze ustawienia i usuwa błędy jakie się pojawiają.
Wymaga to jeszcze kilku dni i proszę wszystkich o cierpliwość i zgłaszanie w tym wątku znalezionych błędów, najlepiej poprzez wklejenie adresu strony i krótki opis.
Zalogowanie się do dla zarejestrowanych Użytkowników Forum jest możliwe poprzez system odzyskiwania hasła, o czym informuje czerwona plansza.
Powodzenia!
:flag_gb:
Since yesterday at the urging and effort of Adam (MRL) Forum is working on a new engine.
  Adam refines the best settings and removes errors what appears.
It requires a few days and I am asking everyone for patience and reporting errors found in this thread, preferably by pasting the page address and a brief description.
Logging in to registered Forum Users is possible through the password recovery system, as indicated by the red board.
Good luck!
Obrazek

Luzak
Czołgista / Tankman
Kontakt:

Re: Nowa wersja forum-nowe możliwości-oczekiwania-Wasze uwagi

Post autor: Luzak » 18 lipca 2018, 09:28

Witam :honoring: ,
Forum po zmianach bardzo mi się podoba. Dodaję krótki poradnik obrazkowy jak odzyskać dostęp do forum:
1. W okienku logowanie wpisujemy nazwę użytkownika i klikamy "Nie pamiętam hasła".

Obrazek

2. W następnym oknie wpisujemy powtórnie swój nick, oraz adres e-mail.

Obrazek

3. Następnie wchodzimy w e-mail, klikamy link aktywujący nowe konto, oraz kopiujemy/przepisujemy nowe hasło z e-maila do okna nr 1.

Obrazek

4. Po zalogowaniu Przy pomocy hasła z e-maila wchodzimy w swój profil przy pomocy przycisku w prawej górnej części ekranu i wybieramy opcję "Wyświetl profil". Potem wchodzimy w "Edytuj profil", "Ustawienia Konta" i ustawiamy własne hasło.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ważne informacje / Important infos / Wichtige Nachrichten ”