Prototyp KV 122/ Świat z Kartonu/

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Zbyszek001
Czołgista / Tankman

Prototyp KV 122/ Świat z Kartonu/

Post autor: Zbyszek001 » 25 października 2018, 06:55

KV 1.png
Witam.
To moja pierwsza galeria. Model zbudowany dawno temu. Zdjęcia niestety tylko z pleneru, takie preferowałem dawniej. I nie przykładałem wagi do odpowiedniego fotografowania swoich modeli. Może jak znajdę czas, dokleję kilka zdjęć w stylu forum.
Zdaję sobie sprawę z ułomności projektu. Malowany w standardowe barwy Russian Green. Odrobine podkurzony. Z niewielkimi śladami użytkowania. Dodatkowo. Nie ma żadnych oznaczeń gwiazd itp. Po prostu na kilku istniejących zdjęciach oryginału nic takiego nie występowało. Ok może byłoby ładniej, ale jestem zwolennikiem budowy modelu istniejącego egzemplarza. Do modelu poza kartonem użyłem lufy drewniane 122 mm dedykowanej do IS 2 produkt GPM.
To jedyny model czołgu z okresu II Wojny Światowej jaki posiadam, poza T 34/85 w wersji M2. Z Łódzkiej Dywizji Rezerwowej, rok użytkowania 1988.
Buduję Pojazdy używane w LWP i WP po roku 1945. Głównie te, za sterami których siedziałem, lub którymi jeździłem. Choć czasem z różnych powodów robię odstępstwa. W tym przypadku chciałem sprawdzić jakość nowego wydawnictwa. Model wydany w wersji czarno białej do malowania.
Zapraszam do galerii i komentowania
1.png
1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
6.png
7.png
8.png
KV 2.png
KV 1.png

Awatar użytkownika
Rzeźnik
Czołgista / Tankman

Re: Prototyp KV 122

Post autor: Rzeźnik » 29 października 2018, 12:13

Ciekawy pełzacz i do tego fajnie zrobiony. Co to za wydawnictwo?

Zbyszek001
Czołgista / Tankman

Re: Prototyp KV 122

Post autor: Zbyszek001 » 29 października 2018, 12:36

http://www.extramodel.pl/
link do strony wydawnictwa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria pojazdów rosyjskich/Russian vehicles gallery/”