Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

Check point

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
Rajkub
Czołgista / Tankman

Check point

Post autor: Rajkub » 28 września 2012, 18:13

Dawno nic nie zlepiłem do końca, dlatego postanowiłem zrobić trochę nietypowa (?) dioramkę. Budowę Lee Enfielda i radiostacji już prezentowałem, teraz kolej na worki i Brena ;-)

Uszycie worków bardzo poważnie nadszarpnęło moje żelazne zapasy papieru toaletowego rodem z czasów komuny, a na ich wypełnienie zużyłem cały zapas konfetti z dziurkaczy biurowych ;-).

Materiały obce ( nie papierowe) to deseczka na podstawkę, szpachla akrylowa na podłoże i piasek z piaskownicy wnuczki, farba, klej.
Wszystko pozostałe to papier.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek
Pozdrawiam, Rajkub

Awatar użytkownika
Kordian
Czołgista / Tankman

Post autor: Kordian » 30 września 2012, 19:32

Rajkub gratulacje nagrody, dioramka na żywo prezentuje się wyśmielicie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galerie gotowych dioram / Gallery / Galerie”