A30 Challenger Mk1 / Modelik + MM + KK + PHA.

Pytania, Technika / Technics, Questions, etc / Fragen, Techniken, etc

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Luzak
Czołgista / Tankman
Kontakt:

Re: A30 Challenger Mk1 / Modelik + MM + KK + PHA.

Post autor: Luzak » 05 września 2019, 11:45

Rzeznik, nie potrzebuję może aż tak bardzo odskoczni od Topola, bo jeszcze mnie nie zmęczył co nie lubie mieć po prostu rozgrzebanych modeli na półce

Awatar użytkownika
Slawomir Bloch
Czołgista / Tankman

Post autor: Slawomir Bloch » 11 września 2019, 17:34

Fajny ten sterydowy Cromwell-gratulacje za model, ale skąd wziąłeś tego czołgistę? Przydałby mi się taki do zdjęć plenerowych :-). A ja mam kilka "rozgrzebanych" modeli i części do nich w różnych pudełeczkach :mrgreen:. Ze względów rodzinnych nie mam na razie czasu ani możliwości zrobić zdjęć już skończonego Churchilla VII z , nie mówiąc już o jego sesji plenerowej. A na ukończenie czekają 2 drezyny Steyer Schinenpanzer z GPM (malowanie +tory), oraz zaczęte 2 Tygrysy (z Answera Tiger I Ausf.H1, Królewski Tygrys z wieżą Porsche z GPM), a także dziwoląg Alkett z Modelika. Całość zamierzeń kończy Striemitielnyj z GPM w wersji szkieletu kadłuba i kilkunastu części. Sam nie wiem, jak się jeszcze z tym wszystkim nie pogubiłem :Default:
Pozdrawiam i życzę jak najwięcej satysfakcji z realizacji zainteresowań modelarskich!
Sławomir Bloch

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 11 września 2019, 19:27

Sławku pierwowzór to figura z Tamiyi, klon z moich zbiorów. Jak wiesz mam ich sporo, bo robiłem sobie klony, z których powstawały kolejne linie w drzewie genealogicznym ;-)
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

Awatar użytkownika
Slawomir Bloch
Czołgista / Tankman

Post autor: Slawomir Bloch » 13 września 2019, 17:08

Dzięki Piotrze! Niedługo planuję większe zakupy w Twoim sklepie w związku z powstającymi modelami, więc i na figurkę brytyjskiego czołgisty będę też reflektował. Niestety do Churchilla już go nie wsadzę, bo właz zamknięty :-). Zamówienie postaram się zrobić przed końcem września.
Pozdrawiam i życzę jak najwięcej satysfakcji z realizacji zainteresowań modelarskich!
Sławomir Bloch

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z budowy / Construction report / Bauberichte”